Wyżywienie dla gości indywidualnych.

 

Restauracja w pobliżu.

 Dla korzystających z GPS podajemy dokładne adresy.


Najbliższa restauracja znajduje się w odległości ok.10 m. na sasiedniej działce ( dojście do  restauracji ok.2 min.). Druga restauracja mieści się w Hotelu " Dom Duszpasterski". ul.Siostry Faustyny 3 i znajduje się w odległości ok.500 m. (czas dojścia ok.10-15 min.).


Jak najłatwiej dotrzeć do restauracji ?


Wieżę widokową (77m.) przy Sanktuarium widać z każdego punktu w Krakowie , restauracja jest niedaleko tej wysokiej wieży więc łatwo do niej trafić. Jeśli umówisz się z pod wieżą to będzie najprościej . Stając pod wieżą i rozglądając się zobaczysz, obok dzwonów takie nowoczesne przejscie pod arkadami - idąc tą drogą dojdziesz do restauracji , przy punkcie informacyjnym sanktuarium i hotelu o nazwie "Dom Duszpasterski". Wejście do hotelu jest jednocześnie wejściem do restauracji.


Na terenie obiektu.

 

Aneksy kuchenne.


Jeśli przyjeżdzasz do nas indywidualnie z rodziną, znajomymi, z ukochaną osobą to masz do dyspozycji aneks kuchenny ogólnodostępny z podstawowym wyposażeniem co pozwoli Ci odgrzać pyszne, domowe ,zdrowe jedzenie,. Jeśli chcesz to ugotujesz, usmażysz na kuchence lub odgrzejesz w mikrofali wszystko co potrzebujesz. W pokoju masz do dyspozycji szklanki i czajniki bezprzewodowe więc możesz w spokoju zaparzyć ulubioną kawę lub herbatę i spokojnie sobie odpoczywać.
Sklepy spożywcze w pobliżu.

 

Najbliższe 2 duże sklepy spożywcze znajdują się w odległości ok. 400 m.

 

Sklep spożywczy " Lewiatan".Pierwszy sklep spożywczy położony jest naprzeciwko Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Domu Duszpasterskiego (Hotelu) przy ul.Siostry Faustyny a dokładnie ul. Sowia 1A - "Lewiatan" czynny od 7.00 - 19.00 przez 7 dni w tygodniu. Pieszo od nas to około 4-7 min. idąc w stronę nowej Bazyliki i wieży widokowej. Sklep znajduje się dokładnie naprzeciw wejścia do starego sanktuarium w którym znajduje się cudowny obraz Pana Jezusa Miłosiernego.

 

Sklep spożywczy " Biedronka".

 

Drugi sklep spożywczy to nowa " Biedronka" przy ul. Połomskiego czynna od 7.00-21.00 .(niedziela 9.00-20.00) przez 7 dni w tygodniu. Sklep ten znajduje się również w odległości ok. 400 m. tylko że idąc pieszo (10-15 min.) należy iść w przeciwną stronę niż wieża widokowa sanktuarium. Wychodząc z bramy naszego Domu należy skręcić w lewo . Idąc ul. Motarskiego ( 4 budynki) dochodzisz do ul. Siostry Faustyny, skręcasz w prawo. Idąc leciutko w dół napotykasz na rozwidlenie i wyspę na środku, skręcasz tutaj w lewo tym razem, idziesz lekko pod górkę " za 2 domy " skręcasz w prawo i w oddali widzisz sklep " Biedronka" . 

 

Zobacz na mapa Kraków jak dojsć do sklepów i restauracji.