Ceny noclegów

 

 

- pokój z łazienką, pokoje z łazienkami 

 

oraz pokoje w układzie studio (2 pokoje z 1 łazienką)

 

 
Cennik.
 

Cennik - podstawowy  - 1 doba :

pok. 2 os. z łazienką ( 2 x 55 ) = 110 zł  /1 doba

pok. 3 os. z łazienką ( 3 x ~47 ) = 140 zł  /1 doba

pok. 4 os. z łazienką ( 4 x 45 ) = 180 zł  /1 doba

pok. 5 os. z łazienką ( 5 x 38 ) = 190 zł  /1 doba
 
pok. 6 os. z łazienką ( 5 x 35 ) = 210 zł  /1 doba
 
 
pok. w ukł. (2+2) z łazienką (4x47,5zł) = 190zł /1doba
 
pok. w ukł. (2+3) z łazienką (5x40zł) = 200zł /1doba
 
 
 Pokój 2 osobowy dla 1 osoby                                  70 zł / 1doba
 
Możliwość płatności gotówką oraz kartą Visa, MasterCard.
 
 
 
Wypożyczenie ręcznika.

W celu obniżenia kosztów  (cen) dla naszych gości w pokojach nie są dodawane automatycznie ręczniki. Najczęściej nasi goście podróżują z własnymi ręcznikami i woleliby nie płacić za wypożyczenie ręczników, których zwyczajnie nie używają - wolą  za to mieć niższą cenę. Nasi goście sugerowali nam abyśmy nie dokładali  do pokoi ręczników od razu, tylko na wyraźne życzenie gościa , za dodatkową opłatą pokrywającą koszt prania. 
 
Wypożyczenie ręcznika kąpielowego 4 zł - na życzenie, opłata jednorazowa, pokrywająca koszty prania.
 
 Czas trwania doby hotelowej. 

 

Doba zaczyna się  od godz. 14.00 w dniu przyjazdu do godz. 10.00 rano następnego dnia.

 

Cennik dla grup zorganizowanych.

 
 
Dla zorganizowanych grup (min. 30 osób) upusty cenowe.
Zadzwoń i dowiedz się więcej  tel.12 2669800.
 
 
Godziny otwarcia obiektu:
 
 " Promień " - godziny otwarcia recepcji:
 
 
Pon. - Sob.   8.00 - 21.00
 
Niedz.          9.00 - 11.00
 
Niedziela - rezerwacja telefoniczna nieczynna.
 
 
Godziny zameldowania.
 
Staramy się nie obciążać naszych klientów dodatkowymi kosztami związanymi z zatrudnianiem pracowników na recepcję całodobową, dlatego nie mamy możliwości przyjęcia/zameldowania gości indywidualnych po godz. 21.00.
  
Planując przyjazd do naszego obiektu prosimy o zameldowanie się do godz. 21.00 lub wybranie wcześniej innego obiektu z całodobową recepcją.
 
Rezerwacje.
 
 
Bardzo prosimy również o pewne, przemyślane rezerwacje, ponieważ nasz Dom znajduje się blisko Sanktuarium w Łagiewnikach i wiele osób chce zatrzymać się tutaj na nocleg. Mamy wiele zapytań o wolne pokoje, nieraz w ostatniej chwili. Trzymając rezerwację dla gości często bywa tak , że ktoś z błachych powodów nie przyjeżdża, nie odwołujac wcześniej rezerwacji a my zostajemy z wolnym pokojem, podczas gdy wcześniej wielu osobom odmówiliśmy. Jest nam zwyczajnie przykro, bo zdarzało się, że odmawialiśmy zmęczonej rodzinie z dziećmi ( lub innym zmęczonym drogą turystom ) a pokój zostawał nam pusty, dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje.
 
Zadatek.
 
Na wybrane terminy, prosimy naszych gości o wpłacenie zadatku w umówionej wcześniej kwocie. Zadatek ma na celu obustronne zabezpieczenie rezerwacji. Zadatek jest w wysokości około 30 % wartości zamówienia lub w innej umówionej telefonicznie lub mailowo kwocie. W przypadku rezygnacji z noclegu zadatek nie jest zwracany. 
rachunek bankowy:
 
Bank Pekao S.A. 
04 1240 4432 1111 0000 4732 8851
 
 
Wpłacając zadatek prosimy napisać imię i nazwisko osoby na którą była dokonana rezerwacja telefoniczna lub mailowa oraz datę rezerwacji.  Ułatwi nam to znalezienie państwa rezerwacji w całorocznym kalendarzu . Dziękujemy.
 
Zakaz Palenia.
 
Na terenie całego obiektu według najnowszych przepisów prawa obowiązuje całkowity zakaz palenia. Zakaz dotyczy pokoi, łazienek, balkonów, klatki schodowej, holu.
Palacze niestety nie zdają sobie sprawy, że jeśli palą np. w łazience to brzydki zapach pozostaje przez kilka dni i nie pomaga długotrwałe wietrzenie i środki chemiczne typu odświeżacze, dlatego apelujemy o nie palenie w naszym obiekcie.
 
Zwierzęta.
 
 Nie mamy możliwosci przyjmowania gości ze zwierzętami.
 
 
Zapraszamy serdecznie :
 
Aldona i Grzegorz Majda