Wyżywienie dla grup zorganizowanych.

Restauracje.

 Wyżywienie obok naszego obiektu.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie naszego Domu " Promień" znajduje się restauracja " Dom św. Siostry Faustyny "  prowadzona przez siostry zakonne ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Restauracja jest czynna od godz.8.00 do 20.00 . Dla grup zorganizowanych siostry przygotowały specjalną ofertę cenową :

 śniadanie - 15 zł,

 obiadokolacja -18 -25 zł

W celu rezerwacji posiłków dla grupy zorganizowanej można dzwonić pod nr.tel : 123518854 (biuro) lub zamówić mailem : rezerwacja@siostryfaustyny.pl .

Ponieważ siostry ze Zgromadzenia prowadzą restauracje w różnych miejscach, dlatego aby uniknąć pomyłek należy podać lokalizację restauracji przy parkingu autokarowym ul. Motarskiego.

 

 

Inne restauracje w pobliżu.


Restauracja. Dom Duszpasterski. Hotel. Przy Sanktuarium.


Dodatkową  restauracją oferującą śniadania, obiady i kolacje jest restauracja znajdująca się w odległości ok. 500 m.czas dojścia ok 4-7 minut. Restauracja znajduje się przy ul. Siostry Faustyny 3, przy Domu Duszpasterskim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (tel 12 252 33 11). Restauracja czynna jest w godz. 9.00 - 19.00 w sezonie letnim i 9.00-18.00 w sezonie zimowym.


Jak dojść do restauracji ?


Najłatwiej dojść do tej restauracji kierując się na owalną wieżę widokową obok owalnej Bazyliki Miłosierdzia. Po wyjściu z naszego domu łatwo ją zobaczyć, wieża jest najwyższa w Krakowie i nie można jej przeoczyć. Dobrym sposobem jest umówienie się z grupą pod wieżą o określonej godzinie a następnie wszyscy udają się do restauracji. Jeśli znajdujesz się pod wieżą to napewno zobaczycz kilka dzwonów w rzędzie, obok tych dzwonów jest zadaszona, kolumnowa alejka prowadząca do Hotelu i restauracji. Idąc tą alejką napewno trafisz do restauracji. Wejście do hotelu po lewej stronie jest również wejściem do restauracji.
Równie łatwo dojdziesz od nas, jeśli wychodząc z naszego Domu skręcisz w lewo dojdziesz wtedy do ul. Siostry Faustyny (znowu w lewą stronę trzeba skręcić) kierując się na Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i widoczną z daleka Wieżę Widokową. Idąc wzdłóż ul. Siostry Faustyny mijąjąc nową Bazylikę Miłosierdzia i punkt informacyjny Sanktuarium zobaczysz przeszklone zabudowania Hotelu. Wejście do Hotelu jest również wejściem do restauracji.


Ceny i menu dla grup.


Restauracja nie jest droga . Jest miejscem spożywania posiłków przez każdego pielgrzyma i turystę. Jeśli cena jest zbyt wysoka warto negocjować dla grupy, jesli jest taka potrzeba obniżenia kosztów. Warto porozmawiać w sprawie menu i właściwej ceny dla każdej grupy indywidualnie w zależności preferencji lub nawet upodobań uczestników wycieczki. Można zasugerować mniejsze porcje dla dzieci z wycieczek szkolnych i tym samym mniejszą cenę.

 

Zamówienie i szczegóły prosimy składać bezpośrednio w restauracji        ( kontakt gastronomia : 12 252 33 11 ) ul. Siostry Faustyny 3.

Restauracje w CH Zakopianka.


Możliwe jest również skorzystanie z wyżywienia w restauracjach w Centrum Handlowym " Zakopianka" przy ul.Zakopiańska 62. Tutaj uczestnicy wycieczki mogą sobie samodzielnie wybrać posiłek w każdej chwili . Jest kilka dostępnych restauracji w tym dużym obiekcie handlowym. Przy tym Centrum Handlowym napewno nie będzie problemu z parkowaniem autokaru. Czas dojazdu od nas ok. 5-7 min.


Restauracje w centrum Krakowa.


W okolicach Rynku Głównego i Wawelu istnieje nieograniczony wybór restauracji i niedrogich barów z dobrym i smacznym jedzeniem. Wybór odpowiedniej zależy oczywiście od preferencji grupy. Zwiedzając Kraków można od razu skorzystać z posiłków i zaplanować dobór odpowiedniej restauracji. Organizując wyjazd warto od razu zapytać przewodnika o fajne i niedrogie restauracje w Centrum, oni najlepiej wiedzą gdzie dobrze zjeść i mają najświeższe recenzje od organizatorów i uczestników wycieczek które oprowadzają.

 

Wyżywienie na terenie Obiektu.

 

Na terenie naszego obiektu nie ma możliwości zamówiemia śniadań , obiadów i kolacji. Polecamy najblższą restaurację już w odległości zaledwie 4-6 min. od naszego Domu.

 

Aneksy kuchenne.


W naszym domu każdy uczestnik wycieczki ma możliwość korzystania z kuchni wyposażonej w lodówkę, kuchenkę, mikrofalę i naczynia umożliwiające przygotowanie lub ogrzanie każdego posiłku przywiezionego z domu lub zakupionego w pobliskim sklepie. Z takiej formy wyżywienia często korzystają wycieczki jednodniowe lub szkolne co znacznie obniża koszty wyjazdu.

Często mniejsze grupy same przygotowują sobie śniadania i kolacje i jedzą je na sali do spotkań, gdzie swobodnie pomieści się ok.25-30 osób. Większe grupy zamawiają posiłki w pobliskiej restauracji.


Dla wygody każdego uczestnika grupy w pokojach są dodatkowo czajniki i szklanki, aby nasz gość zmęczony po zwiedzaniu mógł od razu napić się herbaty lub swojej ulubionej kawy.


Życzymy wszystkim smacznego.