Wycieczki szkolne, grupy szkolne, noclegi dla szkół z wyżywieniem, noclegi dla szkół katolickich, noclegi dla szkół specjalnych.

 

Lokalizacja. Nocleg w Krakowie z wyżywieniem. 


Najlepsza lokalizacja na nocleg dla wycieczek szkolnych w Krakowie. Niedrogo i z dobrym dojazdem do atrakcji i zwiedzania w samym Centrum, jak również znakomity dojazd do atrakcji w okolicy Krakowa.

 

Dojazd autokarem do Wawelu , Barbakanu ,Bramy Floriańskiej,Podziemi Rynku Głównego zajmie tylko  15-25 min. a do Wieliczki ok. 15 min. autostradą A4.

 

Najbardziej atrakcyjne miejsca i obiekty dla dzieci i młodzieży mieszczą się poza ścisłym centrum, czy Starówką i nie ma sensu tracić czasu przeciskając się przez wąskie uliczki z tramwajami aby dojechać np. do Parku Wodnego, Ogrodu Doświadczeń, Kraków Arena na fajne imprezy, ZOO krakowskiego, Kopców, Muzeum Schindlera,do  WieliczkiOjcowa i Oświęcimia.

 

Parking.

 

Zamawiając u nas nocleg parking dla autokaru masz całkowicie bezpłatny, przez cały okres pobytu. Organizatorzy często podjeżdzają z wycieczką pod Wawel, grupa wysiada , zwiedza Wawel a potem Drogą Królewską idą pieszo do Rynku Głównego. Kierowca z autokarem wraca do nas oszczędzając czas i pieniądze. (1h pod Wawelem kosztuje 20 zł jeśli jest miejsce).


Baza noclegowa.


Dla organizatora, pilota i kierowcy mamy pokoje 1- i 2- osobowe z łazienką.

 

Dla opiekunów, nauczycieli, rodziców również pokoje 2,3 osobowe z łazienką a dla dzieci i młodzieży pokoje nie większe niż 3,4,5 osobowe z łazienkami lub typu " studio" czyli 2 pokoje na łazienkę. Oczywiście układamy osobno dziewczynki i osobno chłopców.

Dzieci i organizatorzy są zadowoleni z noclegów u nas i wiele razy do nas powracają, co nas bardzo cieszy , bo bardzo lubimy grupy szkolne, które wprowadzają u nas radość i ruch. Dzieci opowiadają nam często co zwiedzały , gdzie były i co im się najbardziej podobało, są żywe, spontaniczne i zawsze uśmiechnięte.

 

Na terenie obiektu.

 

Sala do spotkań dla grupy/ TV.


Do dyspozycji sala do spotkań towarzyskich grupy lub indywidualnie, jest to równocześnie sala telewizyjna. Można zrobić spotkanie grupy wycieczkowej, zabawy inegracyjne grupy szkolnej lub próbę chóru. Wygodnie siedzieć przy stołach może ok.25-30 osób. Spotkanie w innej formie ( krzesła w rzędach lub w kole )pomieści całą grupę.

 

Internet WiFi.


W budynku do dyspozycji  bezprzewodowy bezpłatny internet Wi-Fi. Jest to bardzo ważne dla dzieci i młodzieży w dzisiejszych czasach, ponieważ zapewnia im to kontakt z rodzicami, znajomymi i rozrywkę . Dzieci opowiadają nam, że sprawdzają sobie informacje o miejscach do których się wybierają i czasami wiedzą więcej o zwiedzanych zabytkach lub atrakcjach jeszcze zanim przewodnik im wszystko opowie . Cieszymy się , że również w ten sposób możemy sprawić aby dzieci były zadowolone z pobytu u nas i chciały do nas wracać w przyszłosci z rodzicami lub wycieczką. Bardzo nam na tym zależy :)

 

Zapraszamy serdecznie wycieczki szkolne, grupy młodzieżowe, dziecięce, maturzystów i licealistów . Dzieci to największa radość.

Aldona i Grzegorz Majda